SWC DISTRICT XC CHAMPIONSHIPS
Varsity Boys
Place TmPl No. Name Grade School Time Pace
===== ==== ==== ========================= ===== ========================= ======= =====
1 1 4473 Spencer Tsai 12 South Eugene 16:10.8 5:13
2 2 4454 Vincent Huynh-Watkins 12 South Eugene 16:13.1 5:14
3 3 4412 Jesse Shaneyfelt 12 Sheldon 16:16.2 5:15
4 4 4255 Jacob Allmaras 10 North Medford 16:33.1 5:20
5 5 4394 Jenner Higgins 12 Sheldon 16:37.7 5:22
6 6 4221 Nathan Burton 11 Grants Pass 16:42.2 5:23
7 7 4474 Ian Twyman 10 South Eugene 16:42.6 5:23
8 8 4469 Bj Sauter 11 South Eugene 16:43.1 5:23
9 9 4235 Barrett Titus 12 Grants Pass 16:45.4 5:24
10 10 4403 Grayson Mazziotti 11 Sheldon 16:50.3 5:26
11 11 4529 Luke Ramirez 11 South Medford 16:52.4 5:26
12 12 4503 Truett Bostwick 9 South Medford 16:54.9 5:27
13 13 4462 Liam Monroe 11 South Eugene 16:55.1 5:27
14 14 4471 Peter Shen 11 South Eugene 17:01.8 5:29
15 15 4303 Hunter Agsten 10 Roseburg 17:03.2 5:30
16 16 4472 Nate Tavakolian 9 South Eugene 17:03.7 5:30
17 17 4216 Daniel Beckstead 10 Grants Pass 17:06.8 5:31
18 18 4415 Jackson Skortman 11 Sheldon 17:12.7 5:33
19 19 4511 Joby Evanow 9 South Medford 17:17.1 5:34
20 20 4506 Joel Centeno 12 South Medford 17:17.3 5:34
21 21 4220 Isaac Burgess 10 Grants Pass 17:18.4 5:35
22 22 4502 Ty Boster 11 South Medford 17:18.6 5:35
23 23 4318 Elijah Hansen 10 Roseburg 17:27.9 5:38
24 24 4392 Andrew Hall 10 Sheldon 17:28.5 5:38
25 25 4316 Ryan Daley 11 Roseburg 17:29.8 5:38
26 26 4261 Sean Fagan 12 North Medford 17:31.1 5:39
27 27 4236 Dimitri Underwood 10 Grants Pass 17:31.8 5:39
28 28 4270 Peyton Schaflke 11 North Medford 17:33.9 5:40
29 29 4275 Harrison Wiltrout 12 North Medford 17:39.7 5:42
30 30 4264 Matthew Hageman 11 North Medford 17:40.5 5:42
31 31 4265 Evan Koenigsman 11 North Medford 17:47.3 5:44
32 32 4239 Nathan Wolford 11 Grants Pass 17:51.7 5:45
33 33 4510 Andrew Davis 9 South Medford 17:52.2 5:46
34 34 4518 Johan Jordaan 10 South Medford 17:53.9 5:46
35 35 4215 James Baertschiger 10 Grants Pass 18:00.0 5:48
36 36 4332 Harrison Townsend 11 Roseburg 18:01.2 5:48
37 37 4413 Kelly Shedd 10 Sheldon 18:05.8 5:50
38 4545 Rory Christie-Franklin 12 Willamette 18:13.6 5:52
39 38 4317 Wyatt Deck 12 Roseburg 18:18.0 5:54
40 39 4388 Solomon Faulkner 12 Sheldon 18:26.0 5:56
41 4554 C.J. Sawyer 12 Willamette 18:31.3 5:58
42 40 4260 Brodie Dick 10 North Medford 18:36.8 6:00
43 4546 Cody Gilbert 11 Willamette 19:07.7 6:10
44 41 4325 Lyle Lee 12 Roseburg 19:24.2 6:15
45 42 4319 Benjamin Herrold 9 Roseburg 19:41.2 6:21
46 4547 Ari Hendrix 11 Willamette 19:54.0 6:25