Girls
Place No. Name S Class Team \ Club Time Pace
===== ===== ======================== = =============== ============================== ===== =====
1 272 Ruth Shriner F 11-12 Body In Training 11:36 6:15
2 270 Julia Score F 11-12 Body In Training 11:40 6:16
3 264 Lexi Miller F 11-12 Body In Training 11:45 6:19
4 738 Annabelle Irish F 11-12 Unattached - Member 11:55 6:25
5 648 Gianna Ferreri F 11-12 Unatt - Westfield Youth Sports 11:57 6:25
6 394 Leah Helton F 11-12 Truelite Athletes 12:02 6:28
7 251 Ansley Applegate F 11-12 Body In Training 12:22 6:39
8 457 Kate Mumaw F 11-12 Unatt - Body In Training 12:30 6:44
9 520 Sadie Foley F 11-12 Unatt - Carmel Distance Projec 12:31 6:44
10 290 Tenley Wilkins F 11-12 Center Grove Track & Xc Club 12:38 6:48
11 445 Brooklyn Couch F 11-12 Unatt - Body In Training 12:39 6:48
12 536 Isabel Rentschler F 11-12 Unatt - Carmel Distance Projec 12:43 6:51
13 406 Isabella Galvin F 11-12 Unatt 12:52 6:55
14 534 Kate Naas F 11-12 Unatt - Carmel Distance Projec 12:56 6:58
15 313 Jordyn Nicols F 11-12 Columbus Running 12:57 6:58
16 289 Hallie Mimbela F 11-12 Center Grove Track & Xc Club 12:59 6:59
17 788 Mia Schiesser F 11-12 Unattached 13:07 7:03
18 258 Emmerson Dougherty F 11-12 Body In Training 13:07 7:04
19 519 Nola Elling F 11-12 Unatt - Carmel Distance Projec 13:09 7:04
20 369 Camille Morrow F 11-12 Northside Saints 13:11 7:05
21 412 Tatum Houle F 11-12 Unatt 13:19 7:10
22 350 Josie Kinnaman F 11-12 Greenfield Track Club 13:19 7:10
23 598 Caitlin Ruffner F 11-12 Unatt - Fishers Fire 13:32 7:17
24 731 Kelly Beavers F 11-12 Unattached - Member 13:33 7:17
25 308 Sadie Hiatt F 11-12 Columbus Running 13:35 7:18
26 378 Trinity Cody F 11-12 South Central Indiana Running 13:38 7:20
27 537 Jaydn Satterthwait F 11-12 Unatt - Carmel Distance Projec 13:40 7:21
28 525 Jenna Jordan F 11-12 Unatt - Carmel Distance Projec 13:44 7:23
29 288 Chloe Farmer F 11-12 Center Grove Track & Xc Club 13:45 7:24
30 262 Lucy Kaufman F 11-12 Body In Training 13:47 7:25
31 740 Kynlee Mader F 11-12 Unattached - Member 13:58 7:31
32 455 Lucy Lineback F 11-12 Unatt - Body In Training 14:00 7:32
33 346 Lexie Copeland F 11-12 Greenfield Track Club 14:02 7:33
34 413 Jimena Jimenez F 11-12 Unatt 14:04 7:34
35 595 Aubrey Berger F 11-12 Unatt - Fishers Fire 14:05 7:34
36 526 Jessica Klavon F 11-12 Unatt - Carmel Distance Projec 14:06 7:35
37 739 Lily Kahafer F 11-12 Unattached - Member 14:08 7:36
38 411 Violet Holloway F 11-12 Unatt 14:15 7:40
39 454 Avery Kiehl F 11-12 Unatt - Body In Training 14:23 7:44
40 640 Hannah Cavalcanti F 11-12 Unatt - Westfield Youth Sports 14:27 7:46
41 514 Elison Brown F 11-12 Unatt - Carmel Distance Projec 14:31 7:48
42 639 Ella Bozarth F 11-12 Unatt - Westfield Youth Sports 14:33 7:50
43 732 Amelia Fay F 11-12 Unattached - Member 14:36 7:51
44 261 Jordan Kaufman F 11-12 Body In Training 14:38 7:52
45 265 Chelsea Newton F 11-12 Body In Training 14:41 7:54
46 286 Elizabeth Bierce F 11-12 Center Grove Track & Xc Club 14:46 7:56
47 287 Sarah Emmons F 11-12 Center Grove Track & Xc Club 14:49 7:58
48 666 Haley Pitney F 11-12 Unatt - Westfield Youth Sports 14:51 7:59
49 524 Becca Howard F 11-12 Unatt - Carmel Distance Projec 15:04 8:06
50 371 Mallory Ryan F 11-12 Northside Saints 15:09 8:09
51 267 Abigail Nichols F 11-12 Body In Training 15:11 8:10
52 442 Edyn Charboneau F 11-12 Unatt - Body In Training 15:15 8:12
53 617 Sydney Kruger F 11-12 Unatt - Highlands Latin 15:17 8:13
54 528 Malia Larger F 11-12 Unatt - Carmel Distance Projec 15:53 8:33
55 443 Livy Charboneau F 11-12 Unatt - Body In Training 16:50 9:03
56 304 Megan Cumberledge F 11-12 Columbus Running 17:29 9:24
57 618 Mary Minks F 11-12 Unatt - Highlands Latin 17:30 9:25
58 330 Naomi Thear F 11-12 Fishers Fire 17:33 9:26
59 401 Allison Campbell F 11-12 Unatt 17:53 9:37
60 466 Haley Vincent F 11-12 Unatt - Body In Training 18:13 9:48
61 465 Charley Turner F 11-12 Unatt - Body In Training 18:18 9:51
62 464 MacKenzie Teurman F 11-12 Unatt - Body In Training 18:56 10:11
63 349 Reese Jarrett F 11-12 Greenfield Track Club 19:26 10:27
64 351 Audrey Marcum F 11-12 Greenfield Track Club 21:31 11:34
Boys
Place No. Name S Class Team \ Club Time Pace
===== ===== ======================== = =============== ============================== ===== =====
1 362 Abdu Hardin M 11-12 Indiana Elite Run Club 9:59 5:22
2 761 Jack Holden M 11-12 Unattached - Member 10:54 5:52
3 561 William Gilhooly Iv M 11-12 Unatt - Carmel Distance Projec 11:08 5:59
4 429 Corban McGaughey M 11-12 Unatt 11:08 5:59
5 487 Caden Jackson M 11-12 Unatt - Body In Training 11:11 6:01
6 302 Kazuaki Takeda M 11-12 Center Grove Track & Xc Club 11:23 6:07
7 576 Lucas Mallon M 11-12 Unatt - Carmel Distance Projec 11:40 6:16
8 355 Luke Haffner M 11-12 Greenfield Track Club 11:44 6:19
9 301 Atticus Sauer M 11-12 Center Grove Track & Xc Club 11:44 6:19
10 560 Ryan Finkbeiner M 11-12 Unatt - Carmel Distance Projec 11:45 6:19
11 428 Sean Laferriere M 11-12 Unatt 11:46 6:20
12 575 Cohen Levy M 11-12 Unatt - Carmel Distance Projec 11:49 6:22
13 397 Jayden Fairrow M 11-12 Truelite Athletes 11:52 6:23
14 607 Riley Schamp M 11-12 Unatt - Fishers Fire 11:54 6:24
15 387 Micah Jablonski M 11-12 South Central Indiana Running 11:55 6:25
16 610 Andrew Voight M 11-12 Unatt - Fishers Fire 11:57 6:26
17 299 Gavin Moore M 11-12 Center Grove Track & Xc Club 11:59 6:27
18 580 Isaac Perrin M 11-12 Unatt - Carmel Distance Projec 12:03 6:29
19 574 Benjamin Leveque M 11-12 Unatt - Carmel Distance Projec 12:04 6:29
20 434 Andrew Taylor M 11-12 Unatt 12:07 6:31
21 314 Evan Bense M 11-12 Columbus Running 12:11 6:33
22 691 Jack Duffer M 11-12 Unatt - Westfield Youth Sports 12:12 6:34
23 773 Justin Reckers M 11-12 Unattached - Member 12:18 6:37
24 784 Brayden Sommers M 11-12 Unattached - Member 12:23 6:40
25 556 Luke Doyle M 11-12 Unatt - Carmel Distance Projec 12:25 6:41
26 318 Joseph Hawkins M 11-12 Columbus Running 12:28 6:43
27 782 Case Smith M 11-12 Unattached - Member 12:30 6:44
28 584 Ben Spears M 11-12 Unatt - Carmel Distance Projec 12:46 6:52
29 391 Braxton Sinclair M 11-12 South Central Indiana Running 12:46 6:52
30 384 Lance Caudill M 11-12 South Central Indiana Running 12:48 6:53
31 341 Ian Ransom M 11-12 Fishers Fire 12:51 6:55
32 283 Isaac Ober M 11-12 Body In Training 12:53 6:56
33 325 Wade Mathena M 11-12 Columbus Running 12:56 6:58
34 498 Josh Moller M 11-12 Unatt - Body In Training 13:06 7:03
35 364 Carter Lord M 11-12 Indiana Elite Run Club 13:07 7:03
36 395 Lukas Dahlstrom M 11-12 Truelite Athletes 13:08 7:04
37 557 Naaman Duckworth M 11-12 Unatt - Carmel Distance Projec 13:10 7:05
38 315 Braylon Brancamp M 11-12 Columbus Running 13:14 7:07
39 551 Luke Brown M 11-12 Unatt - Carmel Distance Projec 13:17 7:09
40 543 Shrey Aggarwal M 11-12 Unatt - Carmel Distance Projec 13:23 7:12
41 336 Nathan Graham M 11-12 Fishers Fire 13:24 7:13
42 433 Thomas Potempa M 11-12 Unatt 13:25 7:13
43 581 Samuel Pugh M 11-12 Unatt - Carmel Distance Projec 13:28 7:15
44 628 Adam Kruger M 11-12 Unatt - Highlands Latin 13:29 7:15
45 756 Jake Gentry M 11-12 Unattached - Member 13:29 7:15
46 689 Owen Dilley M 11-12 Unatt - Westfield Youth Sports 13:29 7:15
47 296 Michael Leavitt III M 11-12 Center Grove Track & Xc Club 13:34 7:18
48 316 Elijah Clore M 11-12 Columbus Running 13:39 7:21
49 682 Jackson Clary M 11-12 Unatt - Westfield Youth Sports 13:46 7:24
50 760 John Harris Jr M 11-12 Unattached - Member 14:02 7:33
51 322 Maddox Hult M 11-12 Columbus Running 14:16 7:40
52 567 Henry Joliet M 11-12 Unatt - Carmel Distance Projec 14:20 7:42
53 295 Caleb Herron M 11-12 Center Grove Track & Xc Club 14:20 7:43
54 706 Beck Jordan M 11-12 Unatt - Westfield Youth Sports 14:39 7:53
55 612 Caspian Walls M 11-12 Unatt - Fishers Fire 14:40 7:54
56 390 Landon Rivera M 11-12 South Central Indiana Running 14:45 7:56
57 485 Jacob Grimes M 11-12 Unatt - Body In Training 14:46 7:56
58 542 Evan Achterberg M 11-12 Unatt - Carmel Distance Projec 14:49 7:58
59 704 Deagan Imel M 11-12 Unatt - Westfield Youth Sports 14:52 8:00
60 469 David Beck M 11-12 Unatt - Body In Training 14:52 8:00
61 633 Isaiah Shultz M 11-12 Unatt - Highlands Latin 15:01 8:05
62 477 Camden Dearing M 11-12 Unatt - Body In Training 15:10 8:10
63 712 Elijah Larosa M 11-12 Unatt - Westfield Youth Sports 15:27 8:18
64 729 Luke Wilsker M 11-12 Unatt - Westfield Youth Sports 15:30 8:20
65 687 Grady Deenik M 11-12 Unatt - Westfield Youth Sports 15:35 8:23
66 634 Samuel Smith M 11-12 Unatt - Highlands Latin 15:42 8:27
67 685 Drake Danubio M 11-12 Unatt - Westfield Youth Sports 15:43 8:27
68 285 Matthew Snider M 11-12 Body In Training 15:57 8:35
69 356 Evan Pangburn M 11-12 Greenfield Track Club 16:50 9:03
70 776 Alec Rouse M 11-12 Unattached - Member 19:28 10:28