DALLAS XC MEET
Results By Eclectic Edge Racing
JUNIOR VARSITY BOYS
Place TmPl No. Name Gr School Time Pace
===== ==== ==== ========================= == ==================== ======= =====
1 1 531 Warren Elwood 12 Crescent Valley 17:52.5 5:46
2 2 540 Logan Pawlowski 9 Crescent Valley 18:19.1 5:54
3 3 543 Nicolas Perdicaro 9 Crescent Valley 18:30.4 5:58
4 4 1083 Logan Whittaker 11 South Albany 18:30.8 5:58
5 5 532 Maxwell Franklin 9 Crescent Valley 18:32.3 5:59
6 6 815 Carson Austin 10 South Albany 18:42.5 6:02
7 7 528 Spencer Boock 11 Crescent Valley 18:48.5 6:04
8 8 1085 Nathaniel Young 9 South Albany 18:56.3 6:06
9 9 802 Nick Nelson 11 Dallas 18:59.9 6:07
10 10 819 Andrew Clinton 9 South Albany 19:03.4 6:09
11 11 931 Logan Nord 9 South Albany 19:04.0 6:09
12 12 685 Grady Gagner 11 Dallas 19:12.5 6:11
13 13 237 Alex Dunn 12 Corvallis 19:19.5 6:14
14 14 1084 Thomas Witney 12 South Albany 19:20.6 6:14
15 15 933 Aaron Pierce 11 South Albany 19:21.7 6:14
16 16 539 Gregory Murphy 12 Crescent Valley 19:39.4 6:20
17 928 Richard Monize 12 South Albany 19:43.9 6:22
18 1081 Ian Todd 9 South Albany 19:48.0 6:23
19 17 687 Ryan Jones 9 Dallas 19:50.9 6:24
20 926 Noah Michalek 11 South Albany 19:51.3 6:24
21 820 Trevor Deford 11 South Albany 19:53.0 6:24
22 18 239 Cedar Haddad 12 Corvallis 19:59.9 6:27
23 920 Hunter Halstead 9 South Albany 20:00.4 6:27
24 19 804 Aj Shafer 9 Dallas 20:14.0 6:31
25 20 803 Cole Richardson 9 Dallas 20:18.7 6:33
26 932 Ryan Patrick 10 South Albany 21:02.6 6:47
27 21 348 Benton Spirek 12 Corvallis 21:14.4 6:51
28 22 541 Ben Pederson 12 Crescent Valley 21:15.6 6:51
29 919 Shawn Foote 10 South Albany 21:19.4 6:52
30 23 236 Tristan Downie 9 Corvallis 21:24.1 6:54
31 534 Everest Greenwood 12 Crescent Valley 21:37.0 6:58
32 24 246 Hayden Misfeldt 12 Corvallis 21:48.2 7:02
33 816 Atticus Braniff 10 South Albany 21:53.5 7:03
34 551 Preston Suvoy 11 Crescent Valley 21:58.6 7:05
35 548 Eli Smart 9 Crescent Valley 22:28.4 7:14
36 25 245 Topher Lucas 12 Corvallis 22:32.2 7:16
37 26 347 Nathan Pupko 9 Corvallis 22:37.0 7:17
38 550 Matthew Sundberg 12 Crescent Valley 22:38.8 7:18
39 938 Nick Sublette 10 South Albany 22:51.2 7:22
40 545 Connor Progin 11 Crescent Valley 23:11.9 7:28
41 247 Andrej Opsahl 10 Corvallis 23:34.8 7:36
42 547 Nathan Mitchell 12 Crescent Valley 23:35.6 7:36
43 923 Zach Lee 11 South Albany 23:41.2 7:38
44 243 Ellis Kline 9 Corvallis 23:46.9 7:40
45 671 Andrew Vester 9 Crescent Valley 23:48.0 7:40
46 818 Colton Cardwell 9 South Albany 23:58.7 7:44
47 929 Art Mota 11 South Albany 24:00.6 7:44
48 925 Izayah Marchand 9 South Albany 24:01.1 7:44
49 350 Cameron Wright 9 Corvallis 24:03.2 7:45
50 917 Austin Erickson 10 South Albany 24:49.4 8:00
51 918 Alex Fief 9 South Albany 25:01.2 8:04